spy-camera-1702973_960_720

Kamery szpiegowskie w długopisie

Kamery szpiegowskie kojarzą się z reguły z detektywistycznymi filami, tajną pracą policji lub szpiegowaniem. Niewielu z nas docenia, jak bardzo mogą one być przydatne w życiu codziennym. Niewielkich rozmiarów kamerki są możliwe do ukrycia dosłownie wszędzie, nawet w długopisie. Jak więc działają takie kamery, gdzie można je ukryć i jakie jest ich zastosowanie?

Jak działają mini kamery?

Małe kamerki szpiegowskie napędzane są bateriami takimi jakie spotkać możemy w zegarkach, ładowanymi akumulatorami lub prądem stałym. Ich działanie nie różni się wiele od działania zwykłej, dużej kamery. Jednak jest wiele rodzajów takich urządzeń. W sklepie internetowym Kamrec.pl znaleźć możecie kamerki z detektorem ruchu, kamery z Wi-Fi, kamery HD i takie, które rejestrują także dźwięk. Te z detektorem ruchu są szczególnie przydatne, jeśli zależy nam na wyjątkowej dyskrecji, a także chcemy nagrywać obraz tam, gdzie nas nie ma. Dzięki czujnikom urządzenie uruchamia się wyłącznie wtedy, kiedy ktoś jest w pobliżu, rejestruje obraz do momentu, kiedy w obszarze jej działania wyczuwa ruch. Ma to dodatkową zaletę, mianowicie taką, że nie zużywa energii ciągłym działaniem. Kamery podłączone do sieci Wi-Fi z kolei, pozwalają na oglądanie obrazu na żywo, znajdując się w zupełnie innym miejscu na ziemi. Jest to rozwiązaniem idealnie do obserwowania dziecka pozostawionego pod opieką opiekunki lub zwierzaka pozostawionego samego w domu.

Zobacz nasz artykuł: Kamery szpiegowskie w długopisie– sposoby działania i metody ukrycia.

Gdzie je ukryć?

Pomysłowość w ukrywaniu kamerek nie zna granic. Kamrec prezentuje gotowe rozwiązania, sprzedając kamery szpiegowskie w długopisie, z zegarku, czy w okularach. Wybór uzależniony powinien być od przeznaczenia i tego, gdzie i jak zamierzamy z danego urządzenia korzystać. Jeśli zależy nam na obrazie jak najbardziej zbliżonym do tego, który my sami oglądamy, warto wybrać tę w okularach. Jednak jeśli potrzebujemy nagrania, na którym będziemy także my sami, rejestrator w długopisie świetnie się sprawdzi.

Odwiedźcie sklep Kamrec i znajdzie najlepszą mini kamerę dla siebie.